info@efeas.com.tr(0224) 240 09 50TR
Profesyonellik
Modern teknoloji
17 yıllık tecrübe

PROJELERİMİZ

Titizlikle ve özenle planladığımız detaylarla hayata geçirdiğimiz ayrıcalıklı projelerimize göz atın

Loca Bademli

Bademli’nin merkezinde lüks yaşamın tadını Loca Bademli`de çıkaracaksınız

Bademli’nin merkezinde bulunan 30 metrelik bulvar üzerinde, yaklaşık 10.000 m2 arsa üzerine inşa edilen 20 adet çok özel villa veya bizim tabirimizle loca. Kapalı otoparkı ve 24 saat güvenlik hizmetleriyle bambaşka bir yaşam burada.
Bodrum katı ve toprak üstü iki katıyla birlikte üç kat olarak inşa edilen Loca Bademli evlerinde, bodrum katları kullanıcıların kendi ihtiyaç ve isteklerine göre tasarlayabilmeleri için boş bırakılmıştır. Kullanıcılar, bodrum alanının bir kısmını yaşam alanı olarak bir kısmını spor veya hobi aktivitesi için düşünülebilir, bu tamamen kullanıcının tercihine bırakılmıştır.
Zemin katta büyük bir salon, mutfak ve önünde bahçeye açılan büyük bir veranda alanı bulunmaktadır. Salon, istendiği takdirde bir oturma odası daha bölünebilecek şekilde tasarlanmıştır. Üst katta, tümünün içinde banyosu bulunan üç adet yatak odası bulunmaktadır. Ebeveyn yatak odası içinde ayrıca soyunma odası ve oldukça büyük ve manzaralı banyo bulunmaktadır. Odaların tümü bademli manzaralıdır. Arazinin eğiminden faydalanarak evler kademeli olarak tasarlanmıştır ve böylelikle evler birbirlerinin manzaralarına engel olmamaktadır. Salonunuzdan, yatak odanızdan, mutfağınızdan ve banyonuzdan görebileceğiniz geniş cepheli bademli manzarasıyla kendinizi özel bir Loca içerisinde bulabileceksiniz.
Evlerin dış cephelerinde görebileceğiniz modern mimarisi ve modern kaplamasıyla şık bir çizgide tasarlanmıştır. Aynı zamanda evlerde kullanılan malzemelerin kalitesinin en üst düzeyde olmasına özen gösterilmiştir.
Hem sizin için hem de misafirleriniz için özel olarak düşünülen 4-5 adet kapalı otoparklardan evlerinize doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz. Villa içerisinde bulunan üç kata da hizmet verebilecek asansör montaj yeriyle, engelli veya yaşlı bireylerin asansör ihtiyacı da karşılanmış olacaktır.
Mutfakta bulunan bir adet kilerin yanı sıra, otoparklarda her villaya ait kiler düşünülmüştür. Üst katta ise çamaşırlık olarak tasarlanan bir bölüm bulunmaktadır
Kapalı havuz, fitness, sauna, buhar banyosu gibi yüksek konforlu sosyal aktivite alanlarına kapalı otoparktan da giriş yapabilirsiniz. Bu sayede vücut ısısını koruyarak evinize gidebileceksiniz.
Yeşil alanların bolca bulunduğu Loca Bademli’de aynı zamanda tüm duvarlardan dikey olarak oluşturulan bahçeler sayesinde size özel yemyeşil alanlar tasarlanmıştır.

Devamı

ÖN TALEP FORMU

Bu projemiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurarak size ulaşmamıza izin verin.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

PROJELERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım

Daha önce gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşüm projelerimizi görmek için tıklayın

Tasarım AdaCreative © 2018