info@efeas.com.tr(0224) 240 09 50TR
Profesyonellik
Modern teknoloji
18 yıllık tecrübe

Başkan Mesajı...

2003 yılından bu yana faaliyet gösteren Efe inşaat Group, şehre kimlik katan yaşam alanı projeleri hazırlıyor. Sahip olduğu tüm detaylarıyla sakinlerinin ihtiyaç ve beklentilerine en üst seviyede karşılık veren konutlar inşa etmeyi hedef edinen Efe Group, mesleki sorumluluğunu da yalnızca inşa etmekle sınırlı tutmuyor. Her alanda değer yaratmaya, toplumsal kalkınmaya destek olmaya ve iz bırakan işlere imza atmaya önem veren Efe Group, gerek mimari zarafeti gerekse güçlü yapılarıyla göz alıcı nitelikte yaşam alanları hazırlıyor.

Mesleki uzmanlığını, teknolojik altyapısını ve yatırım gücünü açıkça her projesinde ortaya koyan Efe Group, müşterilerinin yaşam kalitesini arttıracak ve onların yarınlarını da garanti altına alacak konforlu yapılar inşa ediyor. Şehrin gelişen ve değer kazanan en özel bölgelerinde projeler hazırlayan Efe Group, modern ve kaliteli çözümlerle ailelerin en mutlu anlarına şahitlik edecek ayrıcalıklı yuvalar hazırlıyor.

Mimarlık ve Mühendislik kurallarından ödün vermeyen Efe inşaat Group inşaat’da kalite vizyonuyla, Mühendisliğin temel ilkelerinden biri olan (3E) Emniyet, Estetik, Ekonomi ilkesini kendine misyon edinmiş olmanın bi̇li̇nciyle yoluna devam etmektedi̇r.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

PROJELERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım

Daha önce gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşüm projelerimizi görmek için tıklayın

Tasarım AdaCreative © 2018