info@efeas.com.tr(0224) 240 09 50TR
Profesyonellik
Modern teknoloji
18 yıllık tecrübe

PROJELERİMİZ

Titizlikle ve özenle planladığımız detaylarla hayata geçirdiğimiz ayrıcalıklı projelerimize göz atın

Efe Plaza

Prestij, konfor ve güvenle dolu bir iş yaşamı Efe Plaza’da sizi bekliyor

80 adet ofis ve 22 adet çarşı dükkânıyla toplamda 18.000 m2 kapalı alandan oluşan Efe Plaza, büyük bir şehir hastanesi olabilecek kapasitede ve yönetmelik gereği maksimum deprem dayanıklılığı için (hastane ve askeri binalarda şart) 1,5 emniyet kat sayısı ile projelendirilmiştir.
Plazada yer alan tüm ofis ve dükkânlar, medikal ofis olma şartlarını sağlamakla birlikte, farklı ofis kullanımlarına da uygun olarak tasarlanmıştır. Efe Plaza, sağlamlığının ve güvenliğinin yanı sıra sizlere eşsiz bir konfor sunuyor. 24 saat güvenlik, üst kalitede malzeme kullanımı, hızlı, geniş asansörler, VRF ısıtma ve soğutma sistemleri, sahip olunan niteliklerin sadece bir kısmıdır.
Efe Plaza, lokasyon olarak Bursa’nın en değerli ve gelişmiş sirkülasyon hattı olan Bursa-Mudanya Yolu istikametinde bulunmaktadır. Hemen önünde bulunan Hamitler-Fethiye Metro İstasyonu ile tüm şehre entegre olmaktadır. Hangi istikametten gelirseniz gelin, tüm yollar Efe Plaza’ya çıkar. Efe Plaza’nın konumu Bursa’daki önemli AVM’lerden Korupark AVM ve sosyal aktivite alanlarından FSM Bulvarı’na sadece 5 dakika mesafededir.
Kolay ulaşılabilir lokasyonun yanı sıra, Efe Plaza’ya ulaştığınızda sizleri kullanışlı bir otopark karşılar. Plaza sakinlerimizin ofis büyüklüğüne göre adetleri değişmekte olan özel kapalı otopark alanları, boş park alanı aramadan araçların güvenli bir şekilde bırakılabilmesini sağlar. Misafirlerimizi ve müşterilerimizi unutmuş değiliz. Bu doğrultuda maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için Efe Plaza önünde, bir kısmı plazamıza ait, bir kısmı da belediye alanı olmak üzere yaklaşık 250 araçlık otopark alanı mevcuttur. Günümüzün en önemli sorunlarından otopark alanlarına getirdiği çözüm, Efe Plaza’yı oldukça kullanışlı ve cazip hale getirmiştir.
Efe Plaza’nın, zarif mimari tasarımıyla ofis sahiplerine mesleki prestij kazandıracağına ve Bursa’da bir simge olacağına inanmaktayız. Ofis sahiplerimiz Efe Plaza’nın kapısından içeriye girdiği andan itibaren güven ve huzur hissediyor olacaklar. Müşterilerimiz ise aynı huzur ve güven duygularının yanı sıra, yönlendirilmelerinde yardımcı olacak bir sekreterya hizmetine sahip olacaklardır. Efe Plaza’da herkesin güvende olması için profesyonel güvenlik hizmeti sunuluyor olacak. İstediğiniz müşteri ile kolaylıkla görüşebilecek, istenmedik olayların yaşanmaması önleyerek kendinizi güvende hissedebileceksiniz. Ayrıca plaza sakinleri ve müşterilerine özel vale hizmeti de yine Efe Plaza’da sunulan hizmetlerden olacak. Tüm bunlar Efe Plaza’yı özel kılan niteliklerin başlıcalarıdır.

Devamı

ÖN TALEP FORMU

Bu projemiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurarak size ulaşmamıza izin verin.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

PROJELERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım

Daha önce gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşüm projelerimizi görmek için tıklayın

Tasarım AdaCreative © 2018