info@efeas.com.tr(0224) 240 09 50TR
Profesyonellik
Modern teknoloji
17 yıllık tecrübe

Bizden Haberler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod
tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Rising City Bursa Gayrimenkul Fuarı’na Katıldık

Rising City Bursa Gayrimenkul Fuarı’na Katıldık

İnşaat sektörünün dinamiklerini 11-15 Nisan 2018 tarihleri arasında Bursa’da bir araya getiren Rising City Gayrimenkul Fuarı’na, Efe İnşaat olarak biz de katılım gösterdik.


T Office Satışta

T Office Satışta

Efe İnşaat imzası taşıyan T Office, satışta. Bursa iş dünyasına ayrıcalıklı mekanlarda çalışma fırsatını veren T Office, modern ve kaliteli çözümlerle yükseliyor. Fsm Bulvarı’nın hemen karşısında, Mudanya yolu üzerinde Akpınar mevkiinde yükselen T Office’te 16 ofis ve 5 dükkan bulunuyor. Siz de merkezi lokasyonu ve kaliteli çalışma alanlarıyla T Office’teki yerinizi geç kalmadan alın. Modern ve zarif tasarımıyla göze, içerisindeki ferah ve geniş alanlarıyla ruhunuza hitap edecek olan T Office’te çalışmanın ayrıcalığını siz de hak ediyorsunuz. Satışa sunulan ofis ve dükkanlardan ihtiyacınıza uygun olanı seçin ve prestijli yaşama katılın.


Efe Nüma Satışta

Efe Nüma Satışta

Bursa’nın nezih ve yatırım değeri yüksek olan bölgelerinden Balat’ta yükselen Efe Nüma, satışta. Balat Orman Parkı’nın girişinde konumlandırılan Efe Nüma, ayrıcalıklı yaşama katılmak isteyen seçkin sakinlerini bekliyor. 29 daireye sahip olan ve tasarımıyla göz kamaştıran Efe Nüma, sakinlerine lüks, konforlu, huzurlu ve güvenli bir yaşam konsepti sunuyor. Her köşesi kaliteli detaylarla hazırlanan Efe Nüma’da siz de yerinizi almak istiyorsanız, 60 Ay – 0.80 faiz oranı avantajını kaçırmayın.


KENTSEL DÖNÜŞÜM

PROJELERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım

Daha önce gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşüm projelerimizi görmek için tıklayın

Tasarım AdaCreative © 2018